FIFA

FIFA یکی از بهترین بازی های فوتبالی میباشد که در حال حاضر در بازار بازی های فوتبالی وجود دارد. اگر شما جز علاقه مندان به فوتبال هستید، باید تا کنون اسم بازی های فیفا را شنیده باشید. بازی های فوتبالی زیادی تا کنون عرضه شده اند اما هیچکدام به اندازه فیفا موفق نبوده اند. این بازی با هر نسل خود توانسته است بیشتر و بیشتر علاقه مندان را به خود جذب کند. اکنون نیز نوبت نسل جدید آن، یعنی FIFA 22 میباشد.
در نگاه اول به نسل های جدید این بازی، شابد متوجه تفاوت زیادی نسبت به نسل های قبل نشوید. اما اگر کمی به جزئیات توجه کنید به راحتی میتوانید تفاوت ها را مشاهده کنید. بهبود گیم پلی، افزایش گرافیک و بهبود حرکات بازیکنان و توپ. همه را با کمی دقت میتوانید مشاهده کنید.
بازی FIFA را میتوان یکی از موفق ترین بازی های شرکت EA دانست. شاید تنها رقیب این بازی، PES باشد. یکی دیگر از بازی های فوتبالی موفق در چند سال اخیر. اما PES هم هیچگاه نتوانست فروش و محبوبیت FIFA را داشته باشد. اما این به معنای بد بودن آن نمیشود و آن هم مخاطبان خود را دارد که کم هم نیستند.
فیفا با آپدیت هایی که برای بازی های خود منتشر میکند تغییراتی را هم به آنها اضافه میکند. این تغییرات صرفا مربوط به نقل و انتقالات و تیم ها نیستند. تمام این موارد دست به دست هم میدهند تا تجربه ای لذت بخش از یک بازی فوتبال برای شما فراهم شود.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل جدید فیفا یعنی FIFA 23. در ادامه با ما همراه باشید.

فیفا ۲۳ در فروش از نسل قبل خود پیشی گرفت

پیش تر شرکت EA اعلام کرد که عنوان FIFA 23 به بیشترین فروش در هفته اول عرضه در تاریخ این سری، دست پیدا کرد. این بازی توانست در طول یک هفته، به تعداد ۱۰٫۳ میلیون کاربر دست پیدا کند در حالی که این رقم برای نسل قبل، یعنی فیفا ۲۲ به ۹٫۱ میلیون رسید.

اکنون طی گزارش اخیر شرکت Electronic Arts، مشخص شد که عنوان فیفا ۲۳ از زمان عرضه تا کنون، فروشی ۱۰ درصد بهتر نسبت به فیفا ۲۲ را تجربه میکند. این آمار برای کاربران بخش Ultimate هم نسبت به سال گذشته، ۶ درصد رشد دارد.

کاربران بازی FIFA 23 میتوانند در تاریخ ۱۸ آبان ماه یعنی یک هفته دیگر آپدیت جام جهانی را برای این بازی دریافت کنند. تمام کاربران به غیر از کاربران نینتندو سوییچ. که طبق اعلام شرکت EA این آپدیت برای پلتفرم مذکور منتشر نخواهد شد. همچنین کسانی که از فیفا موبایل استفاده میکنند، میتوانند یک روز قبل از انتشار رسمی، این آپدیت را دریافت کنند.

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.