FIFA

FIFA یکی از بهترین بازی های فوتبالی میباشد که در حال حاضر در بازار بازی های فوتبالی وجود دارد. اگر شما جز علاقه مندان به فوتبال هستید، باید تا کنون اسم بازی های فیفا را شنیده باشید. بازی های فوتبالی زیادی تا کنون عرضه شده اند اما هیچکدام به اندازه فیفا موفق نبوده اند. این بازی با هر نسل خود توانسته است بیشتر و بیشتر علاقه مندان را به خود جذب کند. اکنون نیز نوبت نسل جدید آن، یعنی FIFA 22 میباشد.
در نگاه اول به نسل های جدید این بازی، شابد متوجه تفاوت زیادی نسبت به نسل های قبل نشوید. اما اگر کمی به جزئیات توجه کنید به راحتی میتوانید تفاوت ها را مشاهده کنید. بهبود گیم پلی، افزایش گرافیک و بهبود حرکات بازیکنان و توپ. همه را با کمی دقت میتوانید مشاهده کنید.
بازی FIFA را میتوان یکی از موفق ترین بازی های شرکت EA دانست. شاید تنها رقیب این بازی، PES باشد. یکی دیگر از بازی های فوتبالی موفق در چند سال اخیر. اما PES هم هیچگاه نتوانست فروش و محبوبیت FIFA را داشته باشد. اما این به معنای بد بودن آن نمیشود و آن هم مخاطبان خود را دارد که کم هم نیستند.
فیفا با آپدیت هایی که برای بازی های خود منتشر میکند تغییراتی را هم به آنها اضافه میکند. این تغییرات صرفا مربوط به نقل و انتقالات و تیم ها نیستند. تمام این موارد دست به دست هم میدهند تا تجربه ای لذت بخش از یک بازی فوتبال برای شما فراهم شود.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل جدید فیفا یعنی FIFA 23. در ادامه با ما همراه باشید.

فیفا ۲۳ در هفته اول عرضه رکورد شکنی کرد

فروش بازی های فیفا همیشه رقم قابل توجهی را برای شرکت EA به ارمغان می آورد. اما نسل جدید این سری توانست به یک رکورد جدید و بی سابقه دست پیدا کند. بر اساس اعلام رسمی EA Sports عنوان FIFA 23 موفق شد تا با رقم فوق العاده ۱۰٫۳ میلیون بازیکن، به رکورد جدیدی در تاریخ این سری دست پیدا کند.

نایب رئیس ارشد و مدیرکل EA Sports FC، نیک ولودیکا، در این باره گفت:

“پاسخ کاربران ما فوق العاده بود و از اینکه جامعه ما با بازیکنان و تیم مورد علاقه خود در فیفا ۲۳ با ارقامی رکوردشکن بازی میکنند بسیار خوشحالیم”

وی در ادامه با اشاره به اضافه شدن جام جهانی مردان و زنان و آپدیت های مهیج برای فوتبال بانوان به بازی، اعلام کرد که این تازه شروعی برای تجربه معتبر ترین و جامع ترین بازی فیفا میباشد.

همانطور که میدانید این آخرین نسل سری بازی های FIFA با این نام میباشد و نام آن قرار است از سال آینده به EA Sports FC تغییر کند. این بازی هم اکنون برای ایکس باکس سری اس و ایکس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و همچنین PC در دسترس میباشد و قرار است با نام FIFA 23 Legacy Edition برای نینتندو سوییچ منتشر شود که تفاوت های زیادی با نسخه های دیگر دارد. همچنین آپدیت جام جهانی این عنوان در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.