بازی Ghost Of Tsushima

 

شاید بسیاری از شما با شاهکار جدید استودیو ساکرپانچ آشنا باشید. بازی Ghost Of Tsushima یا همان شبح سوشیما، محصول جدید این استودیو است که توانسته است فروش فوق العاده ای را رقم بزند.

ماجرای این بازی در کشور ژاپن اتفاق می افتد. البته همان طور که مشخص است، در ژاپن قدیم. داستان از این قرار است که حمله ای از جانب مغول ها صورت میگیرد. این حمله روی جزیره ای به نام سوشیما (Tsushima) متمرکز است. در این حمله، مغول ها تمام سامورایی های این سرزمین را قتل عام میکنند. تنها شاهزاده این سرزمین و عمویش باقی می مانند. اما مغول ها عموی شاهزاده را هم به اسارت میگیرند.
شما در نقش شاهزاده سرزمین سوشیما ظاهر میشوید و وظیفه دارید تا عموی خود و سرزمینتان را نجات دهید. این بازی با گرافیک عالی و خیره کننده اش توانسته است بسیاری از بازیکنان را جذب کنند.
همچنین یکی از امتیازات مثبت بازی Ghost Of Tsushima، سبک مبارزات آن است. سبک مبارزات در بازی شبح سوشیما، به گونه ای درست شده اند که حس یک مبارزه واقعی را به بازیکن بدهند.
در ادامه میپردازیم به خبر جدیدی که درباره Ghost Of Tsushima منتشر شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

از عنوان جدید گوست آف سوشیما رسما رونمایی شد

این عنوان در کنار نسخه‌ ی مخصوص پلی‌استیشن ۵ که شامل بهبود هایی نظیر رزولوشن پویای ۴K، نرخ فریم ۶۰ و بهره‌ وری از ویژگی‌های کنترلر دوال‌ سنس می‌شود. بسته‌ی گسترش‌دهنده‌‌ای تحت عنوان Iki Island را به همراه دارد. که محتوای کاملا جدیدی را به بازی می‌افزاید. همچنین در آینده به روزرسانی‌ های جدیدی برای این اثر تحسین شده عرضه می‌شود که محتوای رایگان جدیدی به بخش آنلاین کو آپ بازی (Legends) اضافه می‌کند.
این عنوان در تاریخ ۲۹ مرداد ماه برای کنسول‌ های نسل هشتم و نهم پلی‌استیشن منتشر خواهد شد. کسانی که نسخه‌ ی ابتدایی بازی را بر روی PS4 دارند می‌ توانند با پرداخت ۲۰ دلار به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ Director’s Cut به روزرسانی کنند. هزینه‌ی به روزرسانی نسخه‌ی PS4 به PS5 ده دلار خواهد بود. همچنین با پرداخت ۳۰ دلار به صورت مستقیم می‌توان نسخه‌ی اوریجینال گوست آف سوشیما بر روی PS4 را به نسخه‌ی Director’s Cut برای PS5 ارتقا داد.
شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیمینگ را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.