بازی God Of War

 

اگر کمی هم اهل دنیای گیم و بازی ها ویدئویی باشید، حتما تا کنون اسم بازی های God Of War را شنیده اید. یک بازی نقش آفرینی و اکشن همه چیز تمام. داستان ها و ماجرا های فوق العاده. گیم پلی جذاب و دوست داشتنی. گرافیک های خیره کننده هر نسل در زمان خودش. همه و همه دست در دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین بازی های حال حاضر بکنند.

اما این بازی ها در عین عالی بودن، شاید بتوان گفت یک حسرت هم برای برخی گیمر ها بوده است. زیرا این بازی تنها برای کسانی که از کنسول سونی یعنی پلی استیشن استفاده میکنند، در دسترس است.
بله سری بازی های گاد آف وار فقط برای کنسول پلی استیشن در دسترس است. در این سال ها برخی شرکت های نه چندان معتبر، دست به تبدیل این بازی به نسخه قابل استفاده در PC زدند. اما با توجه به ضعف های زیادی که داشتند، نتوانستند کاری از پیش ببرند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره نسل بعدی بازی God of War. در ادامه با ما همراه باشید.

رگناراک آخرین گاد آف وار در سرزمین نورس خواهد بود

 کارگردان بازی God of War آقای اریک ویلیامز تایید کرد همانطور که از نام بازی پیداست، رگناراک در بازی رخ می دهد و پس از آن کار این سری با افسانه نورس هم تمام خواهد شد.
گفتنی است رگناراک حوادثی در افسانه های اسکاندیناوی است. که منجر به نابودی جهان می شود. که طی آن در جنگ بین خدایان، شیاطین و غول ها خدایان کشته می شوند.
شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها. و همچنین سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.