God of War

اگر کمی هم اهل دنیای گیم و بازی ها ویدئویی باشید، حتما تا کنون اسم بازی های God Of War را شنیده اید. یک بازی نقش آفرینی و اکشن همه چیز تمام. داستان ها و ماجرا های فوق العاده. گیم پلی جذاب و دوست داشتنی. گرافیک های خیره کننده هر نسل در زمان خودش. همه و همه دست در دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین بازی های حال حاضر بکنند.

اما این بازی ها در عین عالی بودن، شاید بتوان گفت یک حسرت هم برای برخی گیمر ها بوده است. زیرا این بازی تنها برای کسانی که از کنسول سونی یعنی پلی استیشن استفاده میکنند، در دسترس است.
بله سری بازی های گاد آف وار فقط برای کنسول پلی استیشن در دسترس است. در این سال ها برخی شرکت های نه چندان معتبر، دست به تبدیل این بازی به نسخه قابل استفاده در PC زدند. اما با توجه به ضعف های زیادی که داشتند، نتوانستند کاری از پیش ببرند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی God of War Ragnarok. در ادامه با ما همراه باشید.

گاد آف وار رگناروک بهترین بازی سال از نظر نشریه تایم

یکی از بحث هایی که همیشه بین علاقه مندان به دنیای گیم داغ میباشد، این است که کدام بازی بهترین بازی سال است. نشریه تایم به تازگی لیستی از ۱۰ بازی برتر سال منتشر کرد که در صدر این لیست نام عنوان محبوب God of War Ragnarok به چشم میخورد.

در لیستی که این تشریه منتشر کرد، بازی های Horizon Forbidden West و Quarry، به ترتیب در رتبه های دوم و سوم قرار دارند. لیست کامل ۱۰ بازی برتر از نظر نشریه تایم بدین صورت است:

  1. > God of War Ragnarok
  2. > Horizon Forbidden West
  3. > The Quarry
  4. > Elden Ring
  5. > Stray
  6. > The Last of Us Part 1
  7. > Sifu
  8. > Resident Evil Village: Shadow of Rose
  9. > LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
  10. > Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge
شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها. و همچنین سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.