Star Wars

 

نام Star Wars دیگر برای اکثر مردم آشناست. جنگ ستارگان یکی از محبوب ترین سری فیلم هایی است که تا کنون ساخته شده است. همچنین میتوان آنرا یکی از پرفروش ترین های تاریخ سینما دانست. همانطور که از نام آن پیداست، این عنوان درباره ی جنگ ها و اتفاقات کهکشان ها یا به اصطلاح به سبک تخیلی و فضایی است.
پس از مدتی که این سری فیلم به همه ثابت شد و توانست محبوبیت زیادی کسب کند، شرکت هایی دست به ساخت بازی های این عنوان زدند. بازی های جنگ ستارگان را شاید تحت عنوان برخی شرکت های معتبر و یا نامعتبر ببینید. اما بهترین آنهارا میتوان نسخه جدید آن یعنی Squadrons دانست.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان یعنی Squadrons، با همکاری چندین شرکت ساخته شد و توسط شرکت EA توسعه یافت. این بازی، یک بازی به سبک اکشن فضایی است. بازیکنان در این بازی میتوانند از نبرد و مبارزه در میان ستارگان و کهکشان ها لذت ببرند.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان در ابتدا فقط برای پلتفرم های Pc و Xbox One و Play Station 4، منتشر شد. اما اخیرا با ورود کنسول های نسل نهمی به بازار، کاربران میتوانند این بازی را بر روی کنسول های جدید هم تجربه کنند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل اینده بازی Star Wars Jedi Fallen Order. در ادامه با ما همراه باشید.

نسخه  Jedi Fallen Order 2 بازی جنگ ستارگان به زودی رونمایی خواهد شد

از زمانی که حق ساخت بازی‌ های Star Wars به کمپانی EA سپرده شد، شاهد سودآوری بالای نسخه‌ های متفاوت این عنوان هستیم. نقطه عطف آنها را هم باید Star Wars Jedi Fallen Order دانست که به موفقیت چشمگیری رسید.
طبق گزارش تام هندرسون نسخه جدید در تاریخ ۱۴ اردیبهشت رونمایی خواهد شد.
نسخه اول توسط Respawn Entertainment و با رهبری استیگ آسمیوسن کارگردان God of War 3 ساخته شد که مورد اسقبال هواداران قرار گرفت.
تاریخ رونمایی این عنوان فعلا در حد شایعه میباشد. به محض انتشار اخبار دقیق تر آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.
شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.