The Last Of Us

 شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last Of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. اکنون هم به تازگی، نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شده است. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.این بازی به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.در انی مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی The Last Of Us . در ادامه با ما همراه باشید.

     

عرضه نسخه Director’s Cut  لست آف آس برای پر کردن جای خالی God of War Ragnarok در لاین‌ آپ امسال پلی‌ استیشن

تاکنون نسخه‌ های Director’s Cut بازی‌ های فرست‌ پارتی سونی همچون Ghost of Tsushima و Death Stranding برای پلی‌ استیشن ۵ عرضه شدند و بازی‌ های نسل هشتمی بیشتری در راه PS5 خواهند بود که محتمل‌ ترین گزینه The Last of Us Part II است.
به ادعای تام هندرسون، نسخه نسل نهمی این انحصاری پلی‌ استیشن امسال منتشر خواهد شد. دلیل آن احتمالا تاخیر در عرضه God of War Ragnarok تا سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ است.
ممکن است که بخش مولتی‌ پلیر The Last of Us Part II نیز همراه با نسخه Director’s Cut در یک پکیج عرضه شود.
  شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.