The Last Of Us

 

شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last Of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.

سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. اکنون هم به تازگی، نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شده است. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.

این بازی به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.

نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.

در انی مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره نسخه ریمیک بازی The Last Of Us . در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

 

 

 

عنوان لست آف آس ۱ ریمیک میباشد. نه ریمستر

پس از اعلام انتشار نسخه جدید عنوان The Last of Us Part 1، نظرات متعددی شکل گرفت. برخی معتقد بودند که این بازی ریمستر میباشد و عده ای نیز باور داشتند که ریمیک میباشد و نظرات  و بحث های گوناگونی در این باره شکل گرفت.

به تازگی یکی از کارگردان های بازی به نام Shaun Escayg در این باره این چنین گفت که:

“چیزی که برای من این عنوان را فرا تر از یک ریمستر و به یک ریمیک تبدیل میکند، بهبود های این بازی است. با همان محیط و کرکتر ها روبرو نیستیم بلکه همه چیز را از اول طراحی کردیم. از کارگردانی هنری تا طراحی کرکتر ها و نورپردازی. تمام آن چیزی که در این ۱۰ سال یاد گرفتیم را به نحوی در بازی پیاده کردیم که با حالت های کلی بازی هماهنگی داشته باشد”

وی در ادامه اینطور گفت که جهان بازی بسیار زنده تر میباشد. هوش مصنوعی قوی تر میباشد و دشمنان به کارهای شما واکنش نشان میدهند. فیزیک شکستن شیشه ها و سطوح فلزی نیز طبیعی تر میباشند و به لطف صداهای سه بعدی برخورد گلوله، این اثر تجربه واقعی تری برای کاربران بوجود میاورد.

 

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.