The Medium

 

در جریان نمایش بازی های کنسول ایکس باکس، استودیو بلوبر تیم ( Bloober Team) از یک بازی جدید رونمایی کرد. این بازی The Medium نام داشت. مدیوم توانست با سبک و گیم پلی خود توجه بسیاری را جلب خود کند.

این بازی همانطور که پیداست در ژانر وحشت میباشد و بتوان آنرا در نگاه اول شبیه به بازی Silent Hill دانست. بازی مدیوم همانطور که از اسمش مشخص است درباره ی زنی است که یک واسطه روحی است. معنای مدیوم هم همین است. او قدرت این را دارد که بین دنیای انسان ها و ارواح ارتباط برقرار کند.
در بازی مدیوم، شما میان کلیساهایی میروید که محیطی قدیمی و بسیار ترسناک دارند. شخصیت ما در این بازی تصاویر اذیت کننده ای از مرگ یک نوزاد را میبیند و به دنبال یافتن جواب، به یک استراحتگاه رفته و به دنبال حل معما خواهد بود. بازی مدیوم یک تجربه متفاوت برای کاربران رقم خواهد زد. شما باید خود را به جای یک شخص با قدرت های ماورایی بگذارید که توانایی ارتباط با عالم ارواح را دارد. این بازی به گفته سازندگان میتواند یک تجربه کاملا جدید را برای بازیکنان فراهم میکند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره استودیو سازنده The Medium. در ادامه با ما همراه باشید.

استودیو سازنده The Medium در حال همکاری با Rogue Games برای ساخت عنوانی ترسناک

استودیو Bloober Team که سازنده عناوین The Medium، Layers of Fear و Observer میباشد در حال همکاری با Rogue Games برای ساخت یک اثر کاملا جدید به سبک ترسناک می‌ باشد.
اثر جدید این استودیو تنها برای کنسول‌ های نسل نهم و پی‌ سی منتشر خواهد شد. تیم توسعه‌ دهنده قصد دارد تا از تمام توانایی کنسول‌ های نسل نهم برای ساخت این عنوان استفاده کند.
شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.