Warcraft

شاید بسیاری از شما با نام Warcraft آشنایی داشته باشید. عنوانی که از زمان انتشار تا به کنون توانسته است مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. بازی های خاطره انگیز. خط داستانی فوق العاده و سبک بازی عالی آن. همه دست به دست هم دادند تا این عنوان را به یکی از بهترین ها تبدیل کند.

بازی های وارکرفت در ابتدا به سبک استراتزیک بیسیک بودند. یعنی شما باید بیس یا همان مقر خود را ساخته و با استفاده از سربازان و نیروها و آپگرید ها قوی تر شوید. در این بازی ها در ایتدا با چهار نژاد از موجودات روبرو هستیم. انسان ها، ارک ها، آندد ها و الف ها. نژاد های دیگری هم وجود دارند همانند ترول ها یا دورف ها که این نژاد ها زیر گروه نژاد های اصلی میباشند. اما در وارکرفت فروزن ثرون ( Frozen Throne) نژاد جدیدی به نام Naga را خواهید دید.

بعد از مدتی سبک بازی های وارکرفت تغییر اساسی کرد. این تغییر با آمدن بازی های World Of warcraft یا wow همراه بود. دیگر خبری از آن سبک همیشگی نبود. شما در سبک جدید وارکرفت باید هیرو یا همان قهرمان خود را بسازید و با آن به انجام ماموریت ها بپردازید تا لول شما بالاتر برود و قویتر شوید.

البته چندی پیش کمپانی Blizzard نسخه ی ریمستر از Warcraft III منتشر کرد. اما این نسخه ها آنطور که توقع میرفت با استقبال روبرو نشدند. همچنان تمام توجه کاربران به بازی های wow میباشد. در این مطلب میپردازیم به خبری درباره ساخت نسل جدید World of Warcraft. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

رونمایی از تریلر ورد آف وارکرفت جدید؛ Cataclysm Classic

شرکت بلیزارد به تازگی اعلام کرد که محصول جدید این شرکت تحت عنوان World of Warcraft Cataclysm Classic به زودی عرضه خواهد شد. عنوانی که نسخه ابتدایی آن در سال 2010 منتشر شد.

در تریلر جدید این بازی، شاهد جزئیات زیادی از Cataclysm Classic میباشیم. طی عصر این بازی دو قاره دنیای وارکرفت دچار تغییر میشوند و بازیکنان وارد یک داستان جدید خواهند شد. در تریلر مذکور (که در انتهای همین مطلب میتوانید آنرا مشاهده کنید) شاهد حمله Deathwing، یکی از تایتان های قدیمی دنیای وارکرفت، به دروازه های Alliance میباشیم.

طی World of Warcraft Cataclysm Classic بازیکنان میتوانند هیروی خود را تا لول 85 آپگرید کنند. همچنین دو نژاد جدید Goblin و Worgen نیز در این بازی وجود دارد که کاربران میتوانند آنهارا نیز انتخاب کنند. از دیگر ویژگی های Cataclysm میتوان به Dungeon های جدید، Raid های متفاوت درخت ارتقای هیروی جدید و سیستم  Transmogrification اشاره کرد. علاوه بر اینها، Auction House نیز نسبت به قبل تغییراتی را همانند سیستم پیدا کردن تیم برای Dungeon و Pet های جدید خواهد داشت.

در حال حاضر اطلاعاتی راجع به زمان انتشار این عنوان در دسترس نمیباشد اما انتظار میرود که در سال 2024 شاهد عرضه آن باشیم.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.