بازی Forza

 

اگر از علاقه مندان به سبک ریسینگ هستید، حتما تا کنون نام سری Forza را شنیده اید. این عنوان یکی از بهترین و موفق ترین انحصاری های مایکروسافت است. شاید بتوان آنرا در کنار سری بازی های Halo، بهترین بازی های مایکروسافت دانست.

بسیاری در نحوه تلفظ اسم این بازی اشتباه میکنند. به اشتباه فکر میکنند که نام صحیح آن فورزا است. اما اینطور نیست. Forza یکی کلمه ایتالیایی است که تلفظ آن “فورتزا” میباشد.
سری بازی های فورتزا شامل دو مدل میباشند. Motorsport و Horizon. در هر دوی این نسخه ها شاهد گرافیک و گیم پلی فوق العاده ای هستیم. در نسحه Motorsport، شما فقط داخل پیست هستید و همانند یک راننده در مسابقات پیست های معروف شرکت میکنید. اما سری Horizon یک بازی ریسینگ open world میباشد که در آن میتوانید در مسابفات خیابانی شرکت کنید.

 

در نسل آخر سری Horizon بازی فورتزا، شاهد تغییرات بسیاری هستیم. هم در بخش کیفیت و هم در بخش حزئیات و گیم پلی. اضافه شدن درگ، تغییر فصل بازی و آب و هوای متنوع، امکان خرید خانه به عنوان گاراژ شخصی و بسیاری دیگر. با توجه به آپدیت های این بازی که گاهی اوقات ماشین های جدید برای کاربران دارند، این بازی هم اکنون تقریبا ۵۰۰ مدل ماشین مختلف دارد. شاید هم بیشتر. فورتزا هورایزن 5 از زمان انتشارش تا کنون توانسته است در رنک اول بهترین بازی های ریسینگ باشد.
در برخی آپدیت هایی که برای بازی Forza Horizon 5 منتشر میشود، مسابقات و مود های جدیدی هم به این بازی اضافه میشود. در بعضی از آنها میتوانید با دوستان خود به صورت آنلاین به رقابت بپردازید و بیش از پیش از بازی لذت ببرید.
اکنون نوبت نسل جدید سری Motorsport میباشد که با عملکرد خود نظر کابران مختلف را جلب کند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره آپدیت جدید Forza Motorsport. در ادامه با ما همراه باشید.

آپدیت جدید فورتزا موتوراسپرت شامل بهبود های بصری خواهد بود

بر اساس ادعای تعدادی از اینسایدر های دنیای گیم یعنی Denis Lucius Brown و همچنین John Linneman از Digital Foundry، اینطور به نظر میرسد که در آپدیت جدید Forza Motorsport، شاهد بهبود هایی در بخش بصری این عنوان خواهیم بود.

لینمن و براون در توئیتر خود به این موضوع اشاره کردند که استودیو Turn 10 در حال کار بر روی پیشرفت های گرافیکی در آپدیت جدید این عنوان میباشد. بر اساس ادعای آنها، این استودیو قصد دارد تا نورپردازی و درجه بندی رنگ ها را در این بازی بیش از پیش بهبود دهد. اما از زمان انتشار این خبر تا کنون، هیچگونه تایید و یا تکذیبی از جانب استودیو ترن 10 در کار نبوده است.

عنوان Forza Motorsport هم اکنون برای کاربران PC و کنسول های نسل نهمی ایکس باکس در دسترس میباشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.