بازی Forza

 

اگر از علاقه مندان به سبک ریسینگ هستید، حتما تا کنون نام سری Forza را شنیده اید. این عنوان یکی از بهترین و موفق ترین انحصاری های مایکروسافت است. شاید بتوان آنرا در کنار سری بازی های Halo، بهترین بازی های مایکروسافت دانست.

بسیاری در نحوه تلفظ اسم این بازی اشتباه میکنند. به اشتباه فکر میکنند که نام صحیح آن فورزا است. اما اینطور نیست. Forza یکی کلمه ایتالیایی است که تلفظ آن “فورتزا” میباشد.
سری بازی های فورتزا شامل دو مدل میباشند. Motorsport و Horizon. در هر دوی این نسخه ها شاهد گرافیک و گیم پلی فوق العاده ای هستیم. در نسحه Motorsport، شما فقط داخل پیست هستید و همانند یک راننده در مسابقات پیست های معروف شرکت میکنید. اما سری Horizon یک بازی ریسینگ open world میباشد که در آن میتوانید در مسابفات خیابانی شرکت کنید.

 

در نسل آخر سری Horizon بازی فورتزا، شاهد تغییرات بسیاری هستیم. هم در بخش کیفیت و هم در بخش حزئیات و گیم پلی. اضافه شدن درگ، تغییر فصل بازی و آب و هوای متنوع، امکان خرید خانه به عنوان گاراژ شخصی و بسیاری دیگر. با توجه به آپدیت های این بازی که گاهی اوقات ماشین های جدید برای کاربران دارند، این بازی هم اکنون تقریبا ۵۰۰ مدل ماشین مختلف دارد. شاید هم بیشتر. فورتزا هورایزن 5 از زمان انتشارش تا کنون توانسته است در رنک اول بهترین بازی های ریسینگ باشد.
در برخی آپدیت هایی که برای بازی Forza Horizon 5 منتشر میشود، مسابقات و مود های جدیدی هم به این بازی اضافه میشود. در بعضی از آنها میتوانید با دوستان خود به صورت آنلاین به رقابت بپردازید و بیش از پیش از بازی لذت ببرید.
اکنون نوبت نسل جدید سری Motorsport میباشد که با عملکرد خود نظر کابران مختلف را جلب کند.
در این مطلب میپردازیم به آپدیت جدید Forza Motorsport. در ادامه با ما همراه باشید.

آپدیت سوم فورتزا موتوراسپرت به زودی منتشر خواهد شد

به تازگی جزئیات جدیدی از آپدیت سوم عنوان محبوب Forza Motorsport منتشر شد که متوجه شدیم این آپدیت شامل پیست جدید نیز خواهد شد.

از مهم ترین جزئیات این آپدیت میتوان به وجود پیست جدید هاکنهایم اشاره کرد که دارای سه حالت پیست مختلف میباشد. همچنین شاهد اضافه شدن ماشین های اسپات لایت جدید در تور Contemporary بخش کریر و البته بخش مولتی پلیر ویژه و ایونت های Rivals تازه در این آپدیت خواهیم بود.

در کنار این موارد، گیم پلی این بازی نیز شامل بهبود هایی خواهد شد و ایرادات موجود برطرف میشوند. برای Car Pass هم 5 ماشین و 33 لباس جدید خواهیم داشت.

تاریخ انتشار این آپدیت شنبه 21 آذر ماه خواهد بود و از همان روز محتویات آنلاین جدید از جمله ماشین ها و مسابقات مولتی پلیر به صورت تدریجی به بازی اضافه خواهند شد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.