Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk یکی از بازی هایی بود که مدت زیادی همه انتظار آنرا میکشیدند. این بازی برای اولین بار، در سال ۲۰۱۲ معرفی شد. اما پس از چند سال، دوباره اخبار ان در سال ۲۰۱۸ اوج گرفت.

بازی سایبرپانک همانطور که از اسمش پیداست، در سال ۲۰۷۷ و در شهر Night City جریان دارد. این شهر کاملا یک محیط علمی را برای شما تصویرسازی میکند. وجود ربات ها، تکنولوژی فوق پیشرفته، هوش مصنوعی و انسان ها با اعضای بدن رباتی یک کلان شهر فوق پیشرفته را نشان میدهند.

وجود تکنولوژی های زیاد به ظاهر زندگی را در این شهر آسان تر کرده است. اما بدی های خود را هم دارد. در بازی سایبرپانک شما شاهد وجود باند های خلافکار که مشغول تجارت مواد و اسلحه و ربات هستند، میباشید.
داستان بازی سایبرپانک درباره شخصی به نام V میباشد. (شما میتوانید تماما کرکتر خود را شخصی سازی کنید. طوری که در هیچ بازی دیگری ندیده اید) این شخص به دنبال یافتن جایگاهی مناسب در این شهر میباشد. شما باید در راه هدف خود با بسیاری درگیر شوید و چالش های بسیاری را در این بازی پشت سر بگذارید.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره Cyberpunk 2077. در ادامه با ما همراه باشید.

احتمال وجود بخش مولتی پلیر در ادامه عنوان سایبرپانک 2077

استودیو CDPR به تازگی به صورت رسمی اعلام کرد که در حال بررسی المان های بخش مولتی پلیر برای Cyberpunk 2077 میباشد.

پس از اتمام اطلاحات و توسعه های لازم برای سایبرپانک 2077 به نظر میرسد اکنون استودیو سی دی پراجکت رد قصد دارد تا در کنار کار بر روی توسعه Witcher 4، بخش مولتی پلیر سایبرپانک را هم در دستور کار خود قرار دهد.

ماه نوامبر سال گذشته بود که ادام بدوسکی، مدیر عامل استودیو CDPR، اعلام کرد که 80 نفر تا پایان سال مسئول رسیدگی به ساخت دنباله سایبرپانک تحت اسم رمز Orion خواهند بود. در کنار او یکی دیگر از مدیران این استودیو یعنی میخاو نواکوفسکی نیز اعلام کرد المان هایی برای بخش مولتی پلیر تحت نظر میباشند اما اطلاعات بیشتری در این خصوص ارائه نداد.

پیش تر نیز در سال 2019 این استودیو قصد داشت تا یک تجربه مولتی پلیر از دنیای سایبرپانک را به کاربران هدیه دهد. اما به علت وجود بسیاری از مشکلات در روند ساخت این پروژه، مجبور شدند آنرا لغو کنند. تا چند ماه اخیر نیز تمام تمرکز آنها روی بهبود مشکلات موجود در بازی و پیشرفت هرچه بیشتر آن بوده است. اما اکنون به نظر میرسد که با اتمام همه این قضایا فرصت خوبی برای CDPR مهیا شده است تا بار دیگر به صورت جدی روی این پروژه تمرکز کند.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.