پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر مجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره پلی استیشن. در ادامه با ما همراه باشید.

ادغام PlayStation 5 و Discord در سال آینده میلادی

مدت زیادی میباشد که کاربران پلی استیشن منتظر حضور دیسکورد در کنسول خود میباشند. همکاری سال قبل دو شرکت سونی و دیسکورد و گزارشات اخیر همگی این خبر را میدهند که به زودی شاهد حضور Discord در PlayStation 5 خواهیم بود.

طی گزارش اخیر تام هندرسون، یکی از اینسایدر های مطرح، انتظار میرود که در آینده نزدیک در آپدیت ۷٫۰ کنسول Ps5 شاهد ادغام دیسکورد و PlayStation باشیم. طبق اعلام هندرسون، آپدیت ۶٫۰ در تاریخ ۱۶ شهریور ماه و آپدیت بعدی یعنی ۷٫۰ در ۱۷ اسفند ماه یعنی ۸ مارس ۲۰۲۳ منتشر میشود. یعنی در صورت تغییر نکردن شرایط، اوایل سال ۲۰۲۳ شاهد این ادغام خواهیم بود.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.