ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانست در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانست همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

پتنت جدید مایکروسافت استفاده از دیسک بازی را برای کاربران کنسول‌ های دیجیتالی مهیا خواهد کرد

طبق اختراع جدید این کمپانی، کاربران کنسول‌ ها و فروشگاه‌ های دیجیتالی همچون ایکس‌ باکس سریز اس از طریق یک برنامه‌ تایید اعتبار لایسنس دیسک‌ های خریداری شده قادر خواهند بود بازی‌ ها را از طریق فروشگاه مایکروسافت دانلود کنند.

البته مایکروسافت سال ۲۰۱۸ قصد اجرای برنامه مشابهی تحت عنوان Disc to Digital برای رفع نیاز کاربران کنسول Xbox One S All Digital داشت که تا به این روز به نتیجه‌ای نرسید.
لازم به ذکر است اخبار فوق در حد شایعه میباشند. به محض انتشار اخبار تکمیلی آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.