The Last of Us

 

شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.

سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. چندی پیش هم نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شد. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.

این بازی به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.

نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.

در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره سری بازی های The Last of Us . در ادامه با ما همراه باشید.

افزایش فروش بازی های لست آف آس پس از عرضه سریال این سری

محصول جدید HBO یعنی سریال The Last of Us پس از عرضه توانست عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش بگذارد به طوری که حتی فرا تر از انتظارات ظاهر شد و افراد بیشتری را نیز به مرور زمان جذب خود کرد. این قضیه هم باعث شد که روز به روز به تعداد کاربران بازی های این سری اضافه شود و افراد بیشتری تمایل به تجربه این بازی ها داشته باشند.

بر اساس اعلام رسانه TwistedVoxel، از زمان انتشار اولین قسمت سریال لست آف آس، فروش نسخه های مختلف این بازی یک روند صعدی را طی میکند و روز به روز تعداد کاربران بیشتری به سمت این بازی های جذب میشوند. هم اکنون در سایت آمازون، TLOU Part 2 در صدر چارت Ps4 قرار دارد و در رتبه سوم نیز شاهد نسخه TLOU Remaster میباشیم. اما اوضاع برای نسخه The Last of Us Part 1 در چارت Ps5 متفاوت میباشد و این بازی در رده ۲۱ام قرار دارد که احتمال میرود به دلیل قیمت بالای این عنوان باشد.

انتظار میرود که روند فروش سری بازی های لست آف آس از این هم بیشتر شود و تا مدت ها این عنوان، یکی از پرفروش ترین عناوین بازار گیم باشد.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.