پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر مجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند. میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها خطاب کرد.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره سرویس پلی استیشن پلاس. در ادامه با ما همراه باشید.

افزایش قیمت اشتراک یک ساله سرویس PlayStation Plus

به تازگی شرکت سونی اعلام کرد که قرار است از تاریخ 15 شهریور ماه، شاهد افزایش قیمت اشتراک یک ساله سرویس پلی استیشن پلاس باشیم. این افزایش قیمت برای هر سه سطح Essential، Extra و Premium میباشد.

قیمت اشتراک یک ساله این سرویس برای سطوح اسنشال، اکسترا و پریمیوم در حال حاضر به ترتیب 59.99 دلار، 99.99 دلار و 119.99 دلار میباشد. اما همانطور که گفتیم از تاریخ 15 شهریور به 74.99 دلار، 134.99 دلار و 159.99 دلار افزایش خواهند یافت.

مدیر عامل راهبردی محتوا و عملیات PlayStation، آدام میشل، اینگونه گفت که:

“این افزایش قیمت، دست ما را برای ارائه بیشتر عناوین با کیفیت برای این سرویس باز میکند. همچنان خرید اشتراک یک ساله نسبت به اشتراک های یک ماهه و سه ماهه با تخفیف بیشتری همراه میباشد”

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.