پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر مجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند. میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها خطاب کرد.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره سرویس پلی استیشن پلاس و Ps Now. در ادامه با ما همراه باشید.

افزایش قیمت کمتر سرویس PlayStation Plus برای مشترکین Ps Now

به تازگی تعدادی از مشترکین سابق Ps Now گزارش دادند که ایمیل هایی دریافت کردند که در متن این ایمیل ها اعلام شده است که قیمت سرویس پلی استیشن پلاس برای آنها افزایش قیمت کمتری دارد. این افراد همگی کسانی بودند که هنگام تبدیل Ps Now به سرویس پلاس جدید، عضو ناو بودند. هرچند که این امر درباره تمامی کاربران ناو صدق نمیکند. برخی از آنها هم طی خبری، این مطلب را رد کردند.

از زمانی که سونی قیمت سطوح مختلف سرویس Ps Plus را افزایش داد، بسیاری از کاربران عکس هایی از ایمیل های مشابه منتشر کردند. در تمامی این ایمیل ها واضح است که افزایش قیمت سرویس پلاس برای آنها کمتر میباشد. اما لازم به ذکر است که تمامی این افراد، کاربران اروپا بودند و تا کنون هیچکس از آمریکا چنین ایمیلی دریافت نکرده است. باید دید آیا این قضیه تنها شامل کاربران به خصوصی خواهد شد یا خیر.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.