Fortnite

 

بازی Fortnite یکی از محبوب ترین بازی های چند وقت اخیر در دنیای گیم است. فورتنایت یک بازی به سبک بتل رویال و بقا (Survival) می باشد. هم اکنون بسیاری از برترین و معروف ترین گیمر های جهان در این بازی هستند.

شما در بازی فورتنایت، در یک سرزمین فرود می آیید. اما شما تنها نیستید. ۹۹ نفر دیگر هم همراه شما هستند. هدف بازی مشخص است. تا آخر بازی زنده بمانید و اجازه ندهید کسی شما را بکشد.شما در ابتدا فقط سلاح های اولیه مانند کلنگ دارید. اما به تدریج با جست و جو و شکست افراد دیگر، میتوانید سلاح ها و شیلد های جدید بدست آورید.
از ویژگی های جالب این بازی میتوان به این اشاره کرد که شما میتوانید با جمع آوری مواد اولیه، دیوار، دژ یا سکو و… بسازید. واژه (Fort) به کار رفته در نام بازی هم به همین معنا میباشد. همچنین شما قادر خواهید بود با پیشرفت و کسب پول بیشتر، برای شخصیت خود لباس های منحصر به فردی تهییه کنید.
بازی Fortnite از زمان انتشار تا کنون توانسته است بسیاری از دوست داران بازی را به سمت خود جذب کند. شاید بتوان آنرا یکی از بهترین بازی های چند سال اخیر دانست.
این بازی، هر از چندگاهی با آپدیت های جدید، ویژگی های خاصی دریافت میکند که بیش از پیش به محبوبیت آن اضافه میکنند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره Fortnite. در ادامه با ما همراه باشید.

احتمال بازی به صورت اول شخص در فورتنایت

بازی Fortnite از زمان عرضه تا کنون جز بازی هایی بود که همیشه توانست جایگاه خود را حفظ کند و کاربران زیادی را جذب خود کند و برحلاف خیلی از بازی های آنلاین، دچار ریزش تعداد کاربران نشد. البته آپدیت های جذاب و متنوعی که اپیک گیمز برای این بازی منتشر کرد در این زمینه بی تاثیر نبود. اخیرا خبر هایی درباره امکان وجود حالت اول شخص در این عنوان به گوش میرسد که گویا قرار است به زودی شاهد این حالت در بازی باشیم.

این خبر توسط تعدادی از افشاگران از جمله HYPEX، iFireMonkey، GMatrixGames و ShiinaBR منتشر و تایید شد. بر اساس ادعای این افشاگران، این حالت در فصل دوم از چپتر چهارم در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این خبر به صورت رسمی از سوی اپیک گیمز اعلام نشده است اما انتظار میرود که به زودی شاهد این قضیه باشیم.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.
همچنین به محض انتشار چلنج های فورتنایت و ماموریت های پابجی، آنها را به صورت ترجمه شده در اختیار شما قرار خواهیم داد.