Elden Ring

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
طی این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden Ring. در ادامه با ما همراه باشید.

انتشار آپدیت Colosseum بازی الدن رینگ

در ساعاتی که گذشت، استودیو From Software و شرکت Bandai Namco، با انتشار تریلری از آپدیت جدید Elden Ring رونمایی کردند. که این آپدیت در واقع آپدیت Colosseum این بازی میباشد.

اگر توجه کرده باشید، در مپ بازی الدن رینگ، شاهد Colosseum های هستیم که بسته میباشند و قابل دسترسی نمیباشند. با انتشار این آپدیت دروازه های این کولوسئوم ها باز خواهند شد و میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

با انتشار این آپدیت، حالت های جدید برای بخش مولتی پلیر به بازی اضافه خواهد شد که بسیار بهتر از قبل خواهد شد. همچنین برخلاف تصور خیلی ها، این آپدیت کاملا رایگان میباشد و در تاریخ ۷ دسامبر یعنی فردا، در دسترس خواهد بود.

تریلر آپدیت Colosseum بازی الدن رینگ

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.