پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. بدین صورت که فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. که به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات ایونت جدید بازی Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

ایونت جدید Pubg Mobile به نام King of Kung Fu

در روز گذشته، ایونتی جدید به بازی اضافه شد که نام آن King of Kung Fu میباشد. شما با انجام این ایونت در مود کلاسیک، میتوانید به اسکین های آن دست پیدا کنید.

همچنین میتوانید با کلیک روی Upgrade Reward، مقداری مشخص یوسی پرداخت کنید و اسکین ها را دائمی کنید که در پایین مقدار یوسی لازم برای هر ردیف و کل آنهارا ذکر کردیم:

  • > پرداخت ۳۰۰ یوسی: اسکین های ردیف اول را دائمی خواهید کرد.
  • > پرداخت ۶۰۰ یوسی: علاوه بر اسکین های ردیف اول، اسکین های ردیف دوم را نیز دائمی میکنید.
  • > پرداخت ۳۰۰۰ یوسی: اسکین های هر سه ردیف را دائمی خواهید کرد.

توجه کنید که تنها تا تاریخ ۱۰ بهمن ماه فرصت دارید که این ایونت را انجام دهید و اسکین های جدیدی بدست بیاورید.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.