ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.
ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. که این نسل موفق شد همگان را از جمله خود شرکت مایکروسافت، غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها موفق شدند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

بازی‌ های جدید برنامه‌ پشتیبانی از بازی‌های نسل پیشین Xbox معرفی شدند

دو سال از زمانی که مایکروسافت آخرین بازی‌ های جدید برنامه‌ی Backward Compatibility را معرفی کرد می‌گذرد. حال در رویداد بیست سالگی ایکس‌ باکس تایید شد که بیش از ۷۰ بازی اعم از سری بازی‌ های Max Payne، Skate و F.E.A.R. بر روی کنسول‌ های مدرن ایکس‌ باکس با بهبود رزولوشن قابل بازی خواهند بود. این آخرین بروزرسانی لیست BC خواهد بود.
همچنین بیش از ۲۵ بازی جدید مانند عناوین Gears of War، Fallout 3، Fallout: New Vegas، The Elder Scrolls IV: Oblivion و Sonic Generations به لیست پشتیبانی از ویژگی FPS Boost در کنسول‌ های نسل نهم ایکس‌ باکس اضافه شدند.
در نهایت این ویژگی برای نسخه‌ی کلاود بیش از ۳۰ بازی مانند Fallout 4 و The Evil Within 2 که پیشتر بر روی کنسول‌ های ایکس‌ باکس سری ایکس و اس از آن پشتیبانی می کردند، فعال شد.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.