ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی که ایکس باکس منتشر کرده است. این خبر درباره کنترلر جدید این کنسول میباشد. در ادامه با ما همراه باشید.

کنترلر جدید Xbox با طرح بازی Halo Infinite

 

همامطور که خبر آن را داده بودیم، به تازگی رویداد Gamescom 2021 برگزار شد. در این رویداد ایکس باکس از کنترلر جدید خود رونمایی کرد. که این کنترلر با طرح نسل جدید بازی پرطرفدار Xbox یعنی halo Infinite میباشد.

 

اما همانطور که در تصویر مشخص میباشد، فقط کنترلر جدید نبود که رونمایی شد. Xbox از باندل جدید Halo Infinite هم رونمایی کرد. که البته این باندل فقط برای ایکس باکس سری ایکس میباشد.

 

تاریخ عرضه این دو محصول در ۲۴ آبان ماه میباشد.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.