ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.

اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.

همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.

در این مطلب با شما هستیم با بررسی عملکرد پلتفرم ابری ایکس باکس در مرورگر. در ادامه با ما همراه باشید.

پلتفرم X Cloud کنسول Xbox

به گزارش منابع The Verge مایکروسافت مراحل تست نسخه وب پلتفرم ایکس کلاود را پیش از انتشار تست عمومی اغاز کرده است. مایکروسافت قصد دارد تا دسترسی به نسخه وب را در برنامه ایکس باکس در ویندوز ۱۰ قرار دهد.

البته به نظر میرسد فعلا محدود به مرورگر های کروم و اج خواهد بود. در بهار پیش رو پیش نمایی از آن در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

از دلایل اصلی وجود نسخه وب محدودیت های اپل برای سیستم عامل های این شرکت میباشد. همانطور که قبلا گزارش شده بود. سرویس استریم ابری مایکروسافت فعلا تنها از طریق اندروید در دسترس میباشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.