ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. که این نسل موفق شد همگان را از جمله خود شرکت مایکروسافت، غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها موفق شدند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

بازی Elder Scrolls 6 در انحصار ایکس باکس

اخیرا فیل اسپنسر، مدیرعامل ایکس‌ باکس در اظهارات جدید خود تایید کرد که بازی The Elder Scrolls 6 در انحصار ایکس‌ باکس خواهد بود.
وی در مصاحبه با سایت GQ گفت بازی The Elder Scrolls 6 در انحصار پلتفرم‌ های ما میباشد. که انحصاری بودن این بازی‌ ها مانع موفقیت بقیه کنسول‌ ها نمی‌ شود.
به احتمال قوی بازی The Elder Scrolls 6 برای پی‌ سی نیز منتشر خواهد شد.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.