ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانست در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانست همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

خبری از بازی های جدید Xbox با قابلیت FPS Boost تا اینده نزدیک نخواهد بود

کارگردان بخش مدیریت پروژه ایکس‌باکس به تازگی در مصاحبه اخیر خود اطلاعات جدیدی از قابلیت FPS Boost منتشر کرد.
طبق بیان این فرد در آینده نزدیک شاهد اضافه‌ شدن بازی‌ های جدید به صورت Backwards Compatibility به همراه قابلیت FPS Boost نخواهیم بود.
یکی از دلایلی که بعضی از عناوین به این صورت در کنسول‌ های نسل نهمی اجرا نمی‌شوند باگ‌ هایی است که باعث کرش شدن بازی می‌ شود. به همین دلیل برخی از بازی‌ ها از طریق این سرویس قابل اجرا نیستند.
احتمالا در آینده عناوین قدیمی بیشتری با استفاده از این روش برای کنسول‌ های Xbox Series X/S قابل اجرا خواهند بود.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.