ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.

اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.

همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه Xbox را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.

به تازگی اخباری درباره دو شرکت ایکس باکس و سی دی پراجکت رد به گوش میرسد که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

خرید CDPR توسط شرکت XBOX

اخبرا اخبار ضد و نقیضی درباره خرید شرکت CDPR توسط ایکس باکس به گوش میرسد. این اخبار هنوز در حد شایعه هستند و هیچ چیز قطفی نیست. اما طبق برخی از اخبار، خبر رسمی این خرید قرار است به زودی اعلام شود.

باید ببینیم آیا این اتفاق رخ میدهد یا خیر. اگر شایعات تبدیل به واقعیت شوند، این امر میتواند برای شرکت XBOX بسیار مفید واقع شود.

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.