ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانستند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره استودیو های ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

همکاری Xbox با استودیو های خارجی برای ساخت بازی های انحصاری

به تازگی مطلع شدیم که ایکس باکس گیم استودیو در حال همکاری با استودیو های خارجی برای ساخت عناوین انحصاری جدید میباشد. عناوینی که برخی از آنها مانند Ara: History Untold و Towerborne در حال حاضر معرفی شده اند.

Xbox Game Studios پیش از این هم برای ساخت بازی ها، با استودیو های مختلف همکاری کرده بود. همین الان هم این همکاری ها ادامه دارند و ده ها عناوین جدید در حال توسعه میباشند. کریستین کاکس، مدیر اجرایی لایو بازی ها در Xbox game Studios اعلام کرد:

“در حال حاضر روی پروژه های بسیاری کار میکنیم و بیش از ده ها بازی در حال ساخت میباشند. هرکدام از این پروژه ها منحصر به فرد میباشند و ما به آنها رویکرد متفاوتی داریم”

همانطور که گفتیم برخی از این عناوین همین الان هم معرفی شده اند. همانند Contraband، Microsoft Flight Simulator 2024 و Project Maverick. همچنین تیم کوجیما در Kojima Productions در حال ساخت یک محصول انحصاری ابری برای ایکس باکس به نام Overdose میباشند که گویا این بازی در ژانر ترسناک میباشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.