ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. که این نسل موفق شد همگان را از جمله خود شرکت مایکروسافت، غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها موفق شدند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره فروش کنسول های نسل جدید ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

فروش عالی کنسول‌ های نسل نهم Xbox در ژاپن

 براساس گزارش مجله معتبر فامیتسو، کنسول‌ های Xbox Series S|X در ژاپن از مرز ۱۰۰ هزار واحد عبور کرد و درحالیکه با رقبای نینتندو و سونی همچنان فاصله زیادی دارد، اما از ایکس‌ باکس وان بسیار بهتر عمل کرده است.
برای مقایسه باید گفت Xbox One در مدت چهار سال به این مقدار فروش دست یافت.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.