ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانست در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانست همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

کنسول Xbox قصد رقابت با دیگر کنسول ها را ندارد

فیل اسپنسر در گفتگو با مجله Edge ادعا کرد که هدف ما این نیست که با کوچک کردن یک پلتفرم دیگر، ایکس‌باکس را بزرگتر نشان دهیم. تمرکز ما بیشتر روی رشد بازی‌ها، سرویس‌ های Cloud و Cross-play خواهد بود. که بازیکنان بتوانند با بازیکنان کنسول‌ های دیگر بازی کنند.
فیل اسپنسر قبلا به این مسئله اشاره کرد که برخلاف تصور بسیاری، پلی‌ استیشن و نینتندو را رقیب خود نمی‌بیند. طبق بیان وی این کنسول بیشتر در رقابت با آینده گوگل و آمازون میباشد.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.