ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.

اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.

همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.

در این مطلب میپردازیم به لیست بازی های ایکس باکس که دارای ویژگی FPS Boost هستند. در ادامه با ما همراه باشید.

لیست بازی های دارای ویژگی FPS Boost کنسول Xbox

کاربران کنسول‌ های ایکس‌ باکس سری ایکس و اس میتوانند بازی‌های زیر را با نرخ فریم ۶۰ تجربه کنند. لازم به ذکر است که با این امر در برخی موارد رزولوشن بازی‌ها کاهش می‌یابد. به همین دلیل برای اینگونه بازی‌ها مانند عناوین Fallout 4 و Fallout 76 این ویژگی به صورت خودکار فعال نمی‌شود. کاربران سری اکس باید از طریق منوی تنظیمات کنسول آنرا فعال کنند. همانطور که در ابتدا بیان شده بود به مرور در آینده بازی‌های بیشتری از این ویژگی پشتیبانی خواهند کرد.
لیست بازی ها بدین صورت میباشد:

  • > Dishonored: Definitive Edition
  • > The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
  • > Fallout 4
  • > Fallout 76
  • > Prey

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.