ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.
کنسول Xbox، هر ماه بازی هایی را به صورت رایگان در سرویس Xbox Live Gold قرار میدهد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی که درباره ایکس باکس منتشر شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

اطلاعات جدید مایکروسافت از رویداد مشترک Xbox و Bethesda

پشتیبانی از ۳۰ زبان مختلف به صورت زیرنویس از جمله زبان فارسی. زیرنویس بعضی از زبان ها بعد از نمایش قرار خواهد گرفت.
اضافه شدن پشتیبانی از زبان علائم ناشنوایان و کم بینایان (برای کاربران آمریکایی)
در دسترس بودن پخش زنده رویداد تا کیفیت ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم برثانیه از طریق کانال یوتیوب و همچنین پس از نمایش کیفیت ۴k 60fps در دسترس خواهد بود.
رویداد مشترک مایکروسافت و بتزدا روز یکشنبه ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.
شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.