ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.

اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.

همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.

در این مطلب میپردازیم به ویژگی جدید کنسول های ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

نرخ تصویر دو برابری برای برخی بازی های Xbox

همانطور که در سال گذشته مایکروسافت وعده داده بود، بالاخره از یکی از بهبود ویژگی پشتیبانی از بازی های نسل گذشته ایکس باکس رونمایی شد.

این ویژگی از دیروز برای برخی عناوین در دسترس قرار گرفت. به کمک آن نرخ فریم این بازی ها ۲ برابر و یا حتی ۴ برابر میشود. برای مثال اگر یک بازی در گذشته با نرخ ۶۰ فریم اجرا میشده، اکنون با نرخ ۱۲۰ فریم اجرا میشود. اما فقط برای کنسول های جدید ایکس باکس.

در آینده بازی های بیشتری از این ویژگی پشتیبانی خواهند کرد. در بهار پیش رو تنظیمات مجزای مربوط به آن اضافه خواهد شد. لیست بازی هایی که در حال حاضر از این ویژگی پشتیبانی میکنند بدین صورت است:

  • > Far Cry 4
  • > New Super Lucky’s Tale
  • > Sniper Elite 4
  • > UFC 4
  • > Watch Dogs 2

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.