ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.
ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. این نسل موفق شد همگان را از جمله خود شرکت مایکروسافت، غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها موفق شدند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی که ایکس باکس منتشر کرده است. این خبر درباره کنترلر جدید این کنسول میباشد. در ادامه با ما همراه باشید.

کنترلر جدید Razer برای Xbox

 

به تازگی شرکت گیمینگ Razer که زمینه بسیار زیادی در لوازم گیمینگ دارد از محصولی جدید رونمایی کرد. همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، این محصول کنترلر جدید کنسول ایکس باکس میباشد که Wolverine V2 نام دارد.

از ویژگی های این کنترلر میتوان به یک چراغ RGB اشاره کرد که در سر تا سر قضای اطراف کنترلر کشیده شده است. همچنین Wolverine V2 دارای ۶ تریگر قابل تعویض میباشد که شرکت Razer به صورت اختصاصی برای این کنترلر تعبیه کرده است.

لازم به ذکر است که قیمت این کنترلر ۱۵۰ دلار میباشد.

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.