Call of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 2 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی Call of Duty Warzone 2. در ادامه با ما همراه باشید.

بازگشت حالت Gulag 1vs1 به فصل دوم کالاف دیوتی وارزون ۲

چند روز پیش، شرکت Infinity Ward اعلام کرد که قرار است حالت تک به تک Gulag به فصل دوم Call of Duty Warzone 2 اضافه شود. این ویژگی را قبلا در نسخه اول بازی Warzone شاهد بودیم و بدین صورت است که بازیکنان پس از کشته شدن، وارد یک زندان به نام Gulag میشوند. در این زندان باید سریعا با حریف خود مبارزه کنند و آنرا بکشند تا بتوانند مجددا زنده شوند.

در حال خاضر جزئیات به خصوصی از حالت تک به تک Gulag در دسترس نمیباشد. اما شرکت اینفینیتی وارد اعلام کرد که قصد دارد طی هفته آینده جزئیات بیشتری از این حالت در وبلاگ خود منتشر کند. هنگامی که یک بازیکن در حالت بتل رویال وارزون ۲ میمیرد، وارد Gulag میشود و به طور تصادفی با یک بازیکن دیگر هم تیمی میشود و باید در قالب یک تیم دو نفره با یک تیم دو نفره دیگر مبارزه کند. یکی از نگرانی هایی که در این حالت برای بازیکنان وجود داشت، این بود که هم تیمی آنها نتواند خوب عمل کند و شانس بازگشت را از دست بدهند. اما در حالت جدید تک به تک دیگر همچین مشکلی وجود ندارد و بازیکنان میتوانند به راحتی به مبارزه های تک به تک بپردازند.

فصل دوم کالاف دیوتی وارزون ۲ در تاریخ ۱۵ فوریه معادل ۲۶ بهمن ماه سال جاری، در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت که علاوه بر حالت مذکور، حاوی اسلحه ها و یک مپ جدید نیز خواهد بود.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.