ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانست همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.
کنسول Xbox، هر ماه بازی هایی را به صورت رایگان در سرویس Xbox Live Gold قرار میدهد.
در این مطلب میپردازیم به بازی های جدید سرویس ایکس باکس لایو گلد. در ادامه با ما همراه باشید.

عناوین سرویس Xbox Live Gold برای ماه آوریل

شرکت مایکروسافت به صورت رسمی از بازی های ماه آوریل سرویس ایکس باکس لایو گلد رونمایی کرد که این بازی ها عبارتند از: Peaky Blinders: Mastermind و Out of Space: Couch Edition

عنوان Out of Space: Couch Edition از تاریخ 12 فروردین تا 11 اردیبهشت ماه و عنوان Peaky Blinders: Mastermind نیز از 27 فرودین تا 25 اردیبهشت ماه در دسترس کاربران این سرویس خواهد بود.

همچنین بازی های Truberbrook و Sudden Strike 4: Complete Edition نیز تا اخر فردا 11 فرودین ماه در دسترس خواهند بود. پس اگر هنوز این دو بازی را تجربه نکرده اید، تا فردا فرصت دارید که آنهارا امتحان کنید.

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.