بازی Elden Ring

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. بازی های Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، در این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.

طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی بدست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.

طبق گفته های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را میتوان نسخه تکامل یافته بازی های Dark Souls دانست.

اکنون طبق ادعای پادکست Xboxera این بازی در مراسم The Game Awards امسال حضور خواهد داشت. اعضای این پادکست بیان کردند بازی Elden Ring قرار بود در کنفرانس های قبلی Xbox نمایش داشته باشد. اما بنا به دلایلی از لیست نمایش حذف شد و حال به The Game Awards منتقل شده است.

 

شما عزیزان میتوانیداخبار مربوط به بازی ها، کنسول ها و همینطور سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.