بازی Godfall

بازی Godfall را میتوان اولین بازی انحصاری نسل جدید کنسول های سونی یعنی پلی استیشن ۵ دانست. میتوان جزئیاتی از گیم پلی و گرافیک نسل جدید را در این بازی مشاهده کرد.

گادفال قرار است توسط Counter Play ساخته شود. استودیویی که کیک استارتری Deulyst را برعهده داشته است. بازی ای که در سه سال اخیر توانسته است جایگزینی برای The Elder Scrolls: Legends باشد. اما بازی گادفال به کل متفاوت خواهد بود.

این بازی یک بازی فانتزی اکشن نقش آفرینی خواهد بود که در آن به شدت به سبک مبارزات تن به تن و شمشیری اهمیت داده شده است. کانترپلی میخواهد با ترکیب عناصر اکشن و نقش آفرینی با سبک سوم شخض، یک تجربه ی جدید را برای کاربران بوجود بیاورد.

سازندگان بازی گادفال آنرا یک بازی “لوتر _ اسلشر” میدانند. همچنین مدیرعامل کانترپلی معتقد است که این بازی میتواند برای تمامی کاربران پلی استیشن ۵ جالب باشد.

مدیر عامل کانترپلی اینگونه میگوید که: یک بازی شوتر – لوتر و کو اپ مانند بوردرلندز را تصور کنید اما این یک بازی لوتر – اسلشر کو اپ است که در یک محیط جدید و جدی تر دنبال میشود. محیطی که پر از شوالیه های قهرمان و جادو های باستانی است.

به تازگی خبری مبنی بر مدت زمان انحصاری یودن Godfall منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

مدت انحصاری بودن بازی گادفال

به تازگی تریلر جدیدی از بازی Godfall منتشر شد. در انتهای این تریلر اگر دقت کنید، به وضوح میبینید که این خبر تایید میشود. بله. بازی گادفال به مدت حداقل ۶ ماه، انحصاری Ps5 خواهد بود. بعد از این مدت هم برای دیگر کنسول ها منتشر خواهد شد.

بازی GodFall در تاریخ عرصه پلی استیشن ۵ یعنی ۲۲ ابان ماه، منتشر میشود. هم برای Ps5 و هم برای PC

شما علاقه مندان میتوانید به محض موجود شدن، کنسول Ps5 و انواع بازی های انرا از سایت ما خریداری کنید.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.