The Last of Us

شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.

سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. چندی پیش هم نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شد. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.

این بازی به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.

نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.

در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بخش مولتی پلیر بازی The Last of Us . در ادامه با ما همراه باشید.

روند ساخت بخش مولتی پلیر لست آف آس همچنان ادامه دارد

به تازگی کارگردان بخش مولتی پلیر بازی The Last of Us در اکانت توئیتر خود اعلام کرد که همچنان در حال کار بر روی ساخت این بخش میباشد.

ماه پیش رسانه کوتاکو خبر از تعدیل نیرو در استودیو ناتی داگ داد و اعلام کرد که این استودیو قصد دارد حداقل 25 نفر از کارکنان خود را اخراج کند. در ادامه آن خبر نیز ادعا کرد که ساخت بخش مولتی پلیر لست آف آس در حالت تعلیق میباشد. از آن زمان تاکنون، استودیو Naughty Dog این خبر را تایید یا تکذیب نکرد. اما اکنون با اعلام وینیت آگاروال، کارگردان این بازی، این شایعات به پایان رسیدند.

در حال حاضر تقریبا یک سال از زمان معرفی بخش مولتی پلیر این بازی میگذرد و تنها چیزی که از آن موجود میباشد یک عکس است. اما با اعلام این خبر توسط وینیت آگاروال، طرفداران این سری باید به زودی منتظر جزئیات و اخبار بیشتری در این باره باشند. به محض انتشار اخبار بیشتر درباره این پروژه، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.