ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانستند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره رویداد جدید ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

برگزاری رویداد جدید Xbox در سه ماه نخست سال ۲۰۲۳

پس از برگزاری مراسم The Game Awards و عدم حضور ایکس باکس، اکنون اینطور به نظر میرسد که این شرکت قصد دارد رویداد کوچکی را در همین سه ماه نخست سال ۲۰۲۳ برگزار کند.

چندی پیش جز کوردن (Jez Corden)، خبرنگار وبسایت Windows Central، اعلام کرد که شرکت Xbox قصد دارد تا در اوایل سال ۲۰۲۳، رویداد کوچک و مختصری را برگزار کند و به تازگی اخبار بیشتری را در این باره منتشر کرد. وی در پاسخ به یکی از کاربران اینطور پاسخ داد که:

“نیاز نیست که مدت زیادی منتظر بمانید. اما کلمه Showcase (رویداد)، شاید کلمه مناسبی نباشد. شاید یک دایرکت. درباره بزرگی این مراسم اطلاعی ندارم اما میدانم که نباید منتظر رویدادی در حد E3 باشیم”

با توجه به انتشار دو عنوان Redfall و Starfield در ابتدای سال ۲۰۲۳ باید به زودی منتظر برگزاری این مراسم باشیم.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.