ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها موفق شدند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره حضور بازی Guardians of The Galaxy در سرویس گیم پس Xbox. در ادامه با ما همراه باشید.

بهبود اوضاع Guardians of the Galaxy پس از انتشار بر روی Xbox Game Pass

با وجود تعریف های متعدد از این بازی ناشر و استودیو ایدوس مونترال بیان دارند که عرضه این بازی موفق بود تا  آنها را به اهداف مالی و جذب کاربران بیشتر برساند. به همین دلیل در ماه مارس بود که این عنوان به سرویس گیم‌ پس اضافه شد.

اکنون Mary DeMarle از تیم توسعه از تأثیر گیم‌ پس روی بازی خود می‌گوید:
من دوست دارم که افراد مختلفی مخصوصا به وسیله گیم‌ پس آن را تجربه کنند و آن تجربه را با دیگران به اشتراک بگذارند. ما بازی میسازیم تا با مخاطب ارتباط برقرار کنیم و این که حالا بازی مخاطب‌ های خودش را دارد خیلی خوب است و به همین مسیر خودش ادامه خواهد داد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.