پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر مجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره پلی استیشن. در ادامه با ما همراه باشید.

عملیات انجام PlayStation و Discord به زودی انجام خواهد شد

تقریبا دو ماه پیش بود که اخباری مبنی بر ادغام پلی استیشن و دیسکورد منتشر شد. اطلاعات جدید بیانگر این میباشند که این ادغام به زودی اتفاق خواهد افتاد.

پس از به روز رسانی جدید کنسول Xbox که امکان چت صوتی Discord را برای کاربران فراهم کرد، اکنون به نظر میرسد که ادغام PlayStation و Discord نیز نزدیک باشد. اما اگر فرایند آن شبیه به Xbox باشد ممکن است انتقادات زیادی به آن وارد شود. زیرا برای استفاده از دیسکورد در ایکس باکس، نیاز به یک گوشی هوشمند و انجام مراحل زیادی دارید. در حال حاضر اطلاعات موثقی برای این خبر وجود ندارد اما طبق مشاهدات Advaith این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

سرویس Discord یکی از محبوب ترین سرویس های ارتباطی میباشد که برای کاربران این امکان را فراهم می آورد که میزبان انواع سرور ها باشند و تعدادی از افراد را دور خود جمع کنند. باید منتظر ماند و دید که آیا دسترسی به دیسکورد در پلی استیشن هم شبیه به ایکس باکس خواهد بود یا خیر.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.