Star Wars

 

نام Star Wars دیگر برای اکثر مردم آشناست. جنگ ستارگان یکی از محبوب ترین سری فیلم هایی است که تا کنون ساخته شده است. همچنین میتوان آنرا یکی از پرفروش ترین های تاریخ سینما دانست. همانطور که از نام آن پیداست، این عنوان درباره ی جنگ ها و اتفاقات کهکشان ها یا به اصطلاح به سبک تخیلی و فضایی است.
پس از مدتی که این سری فیلم به همه ثابت شد و توانست محبوبیت زیادی کسب کند، شرکت هایی دست به ساخت بازی های این عنوان زدند. بازی های جنگ ستارگان را شاید تحت عنوان برخی شرکت های معتبر و یا نامعتبر ببینید. اما بهترین آنهارا میتوان نسخه جدید آن یعنی Squadrons دانست.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان یعنی Squadrons، با همکاری چندین شرکت ساخته شد و توسط شرکت EA توسعه یافت. این بازی، یک بازی به سبک اکشن فضایی است. بازیکنان در این بازی میتوانند از نبرد و مبارزه در میان ستارگان و کهکشان ها لذت ببرند.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان در ابتدا فقط برای پلتفرم های Pc و Xbox One و Play Station 4، منتشر شد. اما اخیرا با ورود کنسول های نسل نهمی به بازار، کاربران میتوانند این بازی را بر روی کنسول های جدید هم تجربه کنند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره بازی Star Wars: Hunters. در ادامه با ما همراه باشید.

نسخه Hunters بازی جنگ ستارگان با تاخیر منتشر خواهد شد

 

عنوان Star Wars: Hunters که نسخه موبایل بازی جنگ ستارگان میباشد، از ۸ ماه پیش در مرحله تست و بررسی قرار دارد که اخیرا تیم توسعه این بازی اعلام کرد که انتشار آن با تاخبر خواهد بود.

طی یک توییت از تیم توسعه، اعلام شد که افراد این تیم در تلاش هستند که یک عنوان مسابقه ای بسازند تا برای چندین سال بتواند بازیکنان را سرگرم کند که به همین دلیل انتشار آن با تاخیر روبرو شده است.

پلتفرم هایی که این بازی برای آنها منتشر میشود عبارتند از: اندروید و ios و نینتندو سوییچ.

زمان دقیقی از انتشار این بازی در دسترس نمیباشد اما میدانیم که در سال آینده میلادی یعنی ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد. به محض انتشار اخبار دقیق تر درباره این بازی آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.