پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره رویداد State of Play پلی استیشن. در ادامه با ما همراه باشید.

تاریخ برگزاری مراسم State of Play پلی استیشن

طی روزی که گذشت، شرکت سونی به صورت رسمی تاریخ برگزاری رویداد State of Play را اعلام کرد.

بر اساس اعلام این شرکت، مراسم مذکور در تاریخ 31 ژانویه 2024 (12 بهمن ماه) ساعت 1:30 بامداد به وقت ایران برگزار خواهد شد. تنها اطلاعات رسمی که از این مراسم وجود دارد زمان آن است که بیش از 40 دقیقه زمان خواهد برد. همچنین قرار است نگاهی جامع به عناوین Stellar Blade و Rise of The Ronin داشته باشیم.

انتظار میرود که شاهد رونمایی از عناوین جدید برای پلی استیشن 5 و PSVR 2 نیز باشیم. شایعاتی نیز وجود دارد که دوتا از بازی های دیگری که در این مراسم شاهد خواهیم بود، Death Stranding 2: On The Beach و Concord میباشند. هرچند که حضور هیچ یک از این دو بازی در مراسم مذکور رسمی نمیباشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.