Call of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره نسل بعدی بازی Call Of Duty Warzone. در ادامه با ما همراه باشید.

تایید ساخت نسخه موبایل کالاق دیوتی وارزون توسط اکتیویژن

 

مدتی است که شایعاتی مبنی بر تولید نسخه موبایل بازی پرطرفدار Call of Duty Warzone به گوش میرسد. پس از اخبار و شایعات بسیاری که درباره این موضوع مطرح شد، اکنون شرکت سازنده بازی یعنی اکتیویژن این خبر را تایید کرد.

بله نسخه موبایل این نسل محبوب از سری بازی های کالاق دیوتی در دست ساخت میباشد.

هم اکنون Activision در حال جذب نیروی متخصص جهت توسعه این عنوان برای گوشی های همراه میباشد.

در حال حاضر تاریخ دقیقی از انتشار این بازی در مشخص نمیباشد. اما انتظار میرود که در سال آینده میلادی یعنی سال ۲۰۲۳ شاهد عرضه این بازی باشیم.

به محض انتشار اخبار دقیق درباره این عنوان، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.