پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانستند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره پلی استیشن. در ادامه با ما همراه باشید.

بیش از 123 میلیون کاربر فعال ماهانه برای PlayStation

به نقل از سونی طی مراسم CES 2024، پلی استیشن اکنون بیش از 123 میلیون کاربر فعال در ماه دارد که این به معنای ادامه سلطنت این کنسول بر صنعت گیم میباشد.

میتوانیم اصلی ترین رقیب PlayStation را Xbox بدانیم. اما همانند همیشه، نسل های جدید ایکس باکس یعنی سری اس و ایکس نیز نتوانستند به رکورد رقیب خود دست پیدا کنند و کنسول محبوب شرکت سونی طبق معمول همیشه در این زمینه یکه تازی میکند. طوری که بیش از 123 میلیون کاربر فعال دارد که واقعا رقم بی نظیری میباشد. حتی برای خود PlayStation که همیشه در این امر برتر بوده است.

همچنین با وجود عناوینی همچون The Last of Us Part 2 Remastered و نسل جدید این کنسول یعنی Ps5 Pro که به زودی عرضه خواهند شد، باید منتظر رشد بیشتر این آمار نیز باشیم. باید این را هم در نظر بگیریم که سونی طی مراسم CES 2024 موارد زیادی برای معرفی نداشت و مسلما همانند همیشه باید منتظر رونمایی از محصولات جدید در مراسم Summer Game Fest باشیم.

میتوانیم انتظار داشته باشیم که بر اساس فعالیت های شرکت سونی، شاهد رشد این آمار طی سال 2024  باشیم.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.