پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر مجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند. میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها حطاب کرد.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره سرویس پلی استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم. در ادامه با ما همراه باشید.

کاربران سطوح اکسترا و پریمیوم سرویس پلی استیشن پلاس از 14 میلیون عبور کرد

سونی به تازگی آماری جدید از سرویس پلی استیشن پلاس منتشر کرد که بر اساس این آمار، کاربران این سرویس در سطوح اکسترا و پریمیوم از مرز 14 میلیون نفر هم عبور کردند.

این آمار مربوط به 10 ماه ابتدایی عرضه این دو سطح میباشد و در کمال تعجب کاربران سطح پریمیوم از کاربران سطح اکسترا بیشتر میباشند. تعداد کاربران سطح اکسترا 6.1 میلیون نفر است در حالی که این رقم برای سطح پریمیوم، 8 میلیون نفر میباشد. در واقع کاربران سطح اکسترا 13 درصد از تعداد کل کاربران این سرویس را تشکیل میدهند و کاربران سطح پریمیوم 17 درصد. رقم کلی تعداد مشترکین سرویس PlayStation Plus هم 47.4 میلیون نفر میباشد که طبیعتا درصد زیادی از آنهارا مشترکین سطح Essential تشکیل میدهند.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.