pubg

pubg یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در این بازی به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتوانید لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

pubg نیز مانند سایر بازی ها، آپدیت هایی منتشر میکند. در این آپدیت ها ویژگی های جدیدی به این بازی اضافه میشوند. اکنون نیز میپردازیم به تغییراتی که در آیتم های انفجاری بوجود آمده است.

تغییرات ایجاد شده بدین صورت میباشند

 • > نارنجک:
 1. کاهش ۲۰ درصدی دمیج
 2. تغییر انیمیشن مربوط به لحظه انفجار
 • > مولوتف:
 1. اقزایش ۱۰ درصدی دمیج
 2. اقزایش ۲۰ درصدی رنج شعله ها
 • > دودزا:
 1. کاهش ۱ ثانیه ای باز شدن دودزا
 2. کاهش دید در لحظه ورود به دود در FPP
 • > بمب صوتی
 1. افزایش رنج تاثیر صوت از ۵ متر به ۶٫۵ متر
 2. تغییر انیمیشن مربوط به لحظه انفجار
 3. افزایش تاثیر آن در دید به مدت ۰٫۷ ثانیه

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.