pubg Mobile

pubg Mobile یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در این بازی به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتوانید لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

اکنون در سرور های بازی pubg Mobile تغییراتی بوجود آمده است که در ادامه به آن میپردازیم.

با شروع شدن فصل جدید پابجی یعنی فصل ۱۶، تغییراتی در سیستم بازی اعمال خواهد شد. این تغییرات بدین صورت خواهند بود که شما دیگر نمیتوانید سرور های بازی را پشت سر هم تغییر دهید. شما با تغییر سرور pubg Mobile باید تا ۶۰ روز برای انجام دوباره این کار صبر کنید.

پس این نکته را در نظر بگیرید که هر فصل تقریبا ۲ ماه طول میکشد. با توجه به آن بهترین سرور را جهت رنک آپ انتخاب کنید.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.