پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. بدین صورت که فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. که به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید. همچنین اکثر اوقات شاهد عرضه ایونت های جدید برای این بازی هستیم.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات ایونت Exclusive Treasure بازی Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

توضیحات ایونت Exclusive Treasure بازی Pubg Mobile

برای کسب جوایز مروبط به این ایونت، مراحل زیر را انجام دهید:

  • > روی Obtain بزنید تا کوپن های اختصاصی را جمع آوری کنید.
  • > از کوپن های اختصاصی برای Exclusive Treasure استفاده کنید و با اینکار درصد جدید بگیرید و هر مرتبه یک جایزه جدید بدست بیاورید.
  • > درصد جوایز را به 100 برسانید تا جوایز مربوط را دریافت کنید.
  • > اگر میخواهید جوایز بیشتری دریافت کنید، درصد اضافی کسب کنید.

شما متیوانید هر هفته با ورود به بازی و همچنین به اشتراک گذاری آن، یک کارت دریافت کنید. علاوه بر آن، با خرید هر 200 یوسی نیز یک کارت دریافت خواهید کرد.

این ایونت تا پایان روز 8 جولای در دسترس خواهد بود.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.